STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
Sokol Brno I EMKOCase Gulliversneděle 08.03.2020; VUT CESA Brno 11. SC TEMPISH Vítkovice
0počet diváků: 1037
začátek 16:00; konec 17:46
Utkání: 8XJ1-P137; 2. kolo; CE soutěž juniorů
části: 0:3, 0:2, 0:2, střely na branku: 18:32
rozhodčí: Ležák Lukáš, Ležák Martin
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
3 Patrik Synek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Adam Zubek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:32-3 Adam Zubek43 Martin Gattnar
2.1. část01:49-79 Tomáš Hanzlík45 Vojtěch Šimík
3.1. část11:48-99 Vojtěch Vandrol19 Adam Palčinský
4.2. část02:00-43 Martin Gattnar3 Adam Zubek
5.2. část19:55-51 Ondřej Čech3 Adam Zubek
6.3. část02:28SH10 Adam Choma43 Martin Gattnar
7.3. část18:05-79 Tomáš Hanzlík76 Matyáš Gryz
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část14:1435 Vojtěch Dvořák2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část02:4110 Adam Choma2915 nedovolená vzdálenost
2.3. část01:4755 Jan Toman2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
45 Jakub Flek3272578.1260:00
1 Adam Lysák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Petr Maláč18018100.0060:00
1 Patrik Plevák000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
3 Patrik Synek (U)000
7 Martin Malý (O)000
21 Jiří Suchomel (U)000
25 Štěpán Kouřil (U)000
35 Vojtěch Dvořák (O)000
38 Miroslav Šimoník (U)000
39 Jan Procházka (U)000
40 Radek Novotný (O)000
41 Filip Kozák (U)000
46 Filip Konstant (U)000
55 Alex Dokládal (O)000
57 Ondřej Kos (U)000
70 Lukáš Dvořák (O)000
79 Martin Karpíšek (U)000
85 Tomáš Vejmělka (O)000
88 Kryštof Indruch (U)000
95 Jakub Ruč (U)000
97 Michal Konrád (U)000
HRÁČIGAPTS
2 Martin Buganský (U)000
3 Adam Zubek (U)123
9 Jiří Toman (O)000
10 Adam Choma (U)101
19 Adam Palčinský (U)011
26 Filip Krčmář (U)000
27 Petr Popala (U)000
40 Martin Sedláček (U)000
42 Jakub Neděla (U)000
43 Martin Gattnar (U)123
45 Vojtěch Šimík (U)011
51 Ondřej Čech (O)101
55 Jan Toman (U)000
76 Matyáš Gryz (O)011
79 Tomáš Hanzlík (U)202
92 Štěpán Kaleta (O)000
96 Jan Besta (O)000
99 Vojtěch Vandrol (O)101
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Janda - trenér
Roman Janda - vedoucí
Menšík Jan (03.09.1997) - licence C - asistent trenéra
Jakub Ondračka - lékař
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Jiří Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
Gurkovský Václav (17.02.1993) - licence C - asistent trenéra