STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Kanonýři Kladnosobota 07.03.2020; SH BIOS KladnoTJ Sokol Jaroměř
3počet diváků: 2624
začátek 19:00; konec 21:00
Utkání: 8XM22019/2020-A191; 1. kolo; 1. liga mužů
části: 0:1, 0:1, 3:2, střely na branku: 17:13
rozhodčí: Valenta Martin, Žďárský Michal
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
41 Marek Pixa (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
69 Jakub Kopecký (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.3. část02:25-41 Marek Pixa19 Ondřej Riebauer
2.3. část05:26PP41 Marek Pixa19 Ondřej Riebauer
3.3. část15:09PP41 Marek Pixa19 Ondřej Riebauer
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část04:23-69 Jakub Kopecký29 Dominik Emlar
2.2. část15:16-22 Patrik Rozkovec9 Vojtěch Výborný
3.3. část09:44PP6 Daniel Škeřík69 Jakub Kopecký
4.3. část16:24-37 Daniel Kroupa29 Dominik Emlar
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část00:0041 Marek Pixa2915 nedovolená vzdálenost
2.2. část11:558 Tomáš Svačinka2907 nedovolené vrážení
3.2. část14:1899 Ľuboš Šefčík2901 sekání
4.2. část19:3985 Jan Louvar2925 nesportovní chování
5.3. část08:0311 Matěj Stůj2907 nedovolené vrážení
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část07:438 Jan Hrobský2901 sekání
2.3. část04:4418 Jiří Hofman2902 blokování hokejky
3.3. část14:0822 Patrik Rozkovec2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
95 Ondřej Lupoměch134969.2360:00
10 Oskar Blaha000000:00
69 Radek Kulhan000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Jiří Veinfurter1731482.3560:00
1 Šimon Špaček000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Joel Ahlin (O)000
8 Tomáš Svačinka (O)000
9 Dušan Přívara (U)000
11 Matěj Stůj (O)000
19 Ondřej Riebauer (U)033
41 Marek Pixa (U)303
46 Vojtěch Pfaur (U)000
52 Aleksander Trofimov (U)000
63 Miroslav Šnajdr (U)000
67 David Sachr (O)000
70 Vojtěch Novák (U)000
72 Dominik Janda (U)000
77 Vojtěch Teslík (U)000
85 Jan Louvar (U)000
91 Filip Ullmann (U)000
93 Michal Skuhrovec (O)000
99 Ľuboš Šefčík (O)000
HRÁČIGAPTS
2 Jakub Kubina (U)000
3 Dominik Haž (U)000
4 Patrik Horčička (U)000
6 Daniel Škeřík (O)101
7 Jan Škola (U)000
8 Jan Hrobský (O)000
9 Vojtěch Výborný (U)011
10 Petr Hašek (U)000
15 Tomáš Hejzlar (U)000
18 Jiří Hofman (U)000
22 Patrik Rozkovec (U)101
29 Dominik Emlar (U)022
33 Michal Janeček (U)000
37 Daniel Kroupa (O)101
69 Jakub Kopecký (U)112
89 Pavel Kotrč (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Radek Šikola - vedoucí
Čiková Kateřina - fyzioterapeut
Pechr Jan - asistent trenéra
Andersson Sebastian - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Klapka - trenér
Tomáš Křovina - vedoucí
Balcar Roman - fyzioterapeut