STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Kanonýři Kladnoneděle 08.03.2020; SH BIOS KladnoTJ Sokol Jaroměř
10počet diváků: 2613
začátek 18:00; konec 20:15
Utkání: 8XM22019/2020-A195; 2. kolo; 1. liga mužů
části: 2:1, 4:0, 4:2, střely na branku: 34:20
rozhodčí: Müller Jiří, Novosad Matouš
delegát: Kalanin Marek; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
41 Marek Pixa (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
29 Dominik Emlar (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:32-93 Michal Skuhrovec63 Miroslav Šnajdr
2.1. část15:56-19 Ondřej Riebauer85 Jan Louvar
3.2. část01:11-63 Miroslav Šnajdr91 Filip Ullmann
4.2. část03:03-63 Miroslav Šnajdr72 Dominik Janda
5.2. část09:37PP91 Filip Ullmann7 Joel Ahlin
6.2. část19:03-41 Marek Pixa19 Ondřej Riebauer
7.3. část05:21-41 Marek Pixa91 Filip Ullmann
8.3. část06:23PP41 Marek Pixa93 Michal Skuhrovec
9.3. část07:26-41 Marek Pixa8 Tomáš Svačinka
10.3. část18:26EN11 Matěj Stůj
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část03:34-37 Daniel Kroupa4 Patrik Horčička
2.3. část01:07PP69 Jakub Kopecký29 Dominik Emlar
3.3. část11:09-29 Dominik Emlar37 Daniel Kroupa
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část00:00Jan Pazdera610 osobní trest
2.3. část00:0070 Vojtěch Novák2925 nesportovní chování
3.3. část17:377 Joel Ahlin2910 držení
4.3. část19:4411 Matěj Stůj2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část00:3711 Tomáš Černý2922 špatné střídání
2.1. část16:3633 Michal Janeček2901 sekání
3.2. část07:4633 Michal Janeček2907 nedovolené vrážení
4.3. část05:5516 Patrik Rozkovec2901 sekání
5.3. část19:449 Vojtěch Výborný2909 hrubost
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
10 Oskar Blaha2031785.0060:00
95 Ondřej Lupoměch000000:00
69 Radek Kulhan000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Šimon Špaček81787.5013:37
30 Jiří Veinfurter2681869.2346:23
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Joel Ahlin (O)011
8 Tomáš Svačinka (O)011
9 Dušan Přívara (U)000
11 Matěj Stůj (O)101
19 Ondřej Riebauer (U)112
41 Marek Pixa (U)404
46 Vojtěch Pfaur (U)000
52 Aleksander Trofimov (U)000
63 Miroslav Šnajdr (U)213
67 David Sachr (O)000
70 Vojtěch Novák (U)000
72 Dominik Janda (U)011
77 Vojtěch Teslík (U)000
85 Jan Louvar (U)011
91 Filip Ullmann (U)123
93 Michal Skuhrovec (O)112
99 Ľuboš Šefčík (O)000
HRÁČIGAPTS
2 Jakub Kubina (U)000
4 Patrik Horčička (U)011
6 Daniel Škeřík (O)000
7 Jan Škola (U)000
8 Jan Hrobský (O)000
9 Vojtěch Výborný (U)000
11 Tomáš Černý (U)000
15 Tomáš Hejzlar (U)000
16 Patrik Rozkovec (U)000
18 Jiří Hofman (U)000
29 Dominik Emlar (U)112
33 Michal Janeček (U)000
37 Daniel Kroupa (O)112
69 Jakub Kopecký (U)101
77 Michal Nožička (U)000
89 Pavel Kotrč (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
Jan Pazdera - trenér
Radek Šikola - vedoucí
Čiková Kateřina - fyzioterapeut
Pechr Jan - asistent trenéra
Andersson Sebastian - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Martin Klapka - trenér
Tomáš Křovina - vedoucí
Balcar Roman - fyzioterapeut