STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
1. SC TEMPISH Vítkovicesobota 07.03.2020; SC Dubina OstravaSokol Brno I EMKOCase Gullivers
7počet diváků: 946
začátek 20:00; konec 21:58
Utkání: 8XJ1-P129; 1. kolo; CE soutěž juniorů
části: 4:0, 1:2, 1:4, 1:0, střely na branku: 24:16
rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
delegát: Šimíček Jiří; známka: 7
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
30 Petr Maláč (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
1 Adam Lysák (G)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část00:26-43 Martin Gattnar3 Adam Zubek
2.1. část03:44-51 Ondřej Čech79 Tomáš Hanzlík
3.1. část05:06-3 Adam Zubek43 Martin Gattnar
4.1. část09:13-92 Štěpán Kaleta43 Martin Gattnar
5.2. část06:12-10 Adam Choma3 Adam Zubek
6.3. část00:20-43 Martin Gattnar3 Adam Zubek
7.prodloužení04:49-3 Adam Zubek92 Štěpán Kaleta
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část10:18-79 Martin Karpíšek
2.2. část18:34-79 Martin Karpíšek46 Filip Konstant
3.3. část03:59PP97 Michal Konrád21 Jiří Suchomel
4.3. část04:16-46 Filip Konstant79 Martin Karpíšek
5.3. část08:05-70 Lukáš Dvořák88 Kryštof Indruch
6.3. část15:29-38 Miroslav Šimoník40 Radek Novotný
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část02:4043 Martin Gattnar2901 sekání
2.3. část03:4810 Adam Choma2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Petr Maláč1661062.5064:49
1 Patrik Plevák000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
1 Adam Lysák2471770.8364:49
45 Jakub Flek000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
2 Martin Buganský (U)000
3 Adam Zubek (U)235
9 Jiří Toman (O)000
10 Adam Choma (U)101
19 Adam Palčinský (U)000
26 Filip Krčmář (U)000
27 Petr Popala (U)000
40 Martin Sedláček (U)000
42 Jakub Neděla (U)000
43 Martin Gattnar (U)224
45 Vojtěch Šimík (U)000
51 Ondřej Čech (O)101
55 Jan Toman (U)000
76 Matyáš Gryz (O)000
79 Tomáš Hanzlík (U)011
92 Štěpán Kaleta (O)112
96 Jan Besta (O)000
99 Vojtěch Vandrol (O)000
HRÁČIGAPTS
3 Patrik Synek (U)000
7 Martin Malý (O)000
21 Jiří Suchomel (U)011
25 Štěpán Kouřil (U)000
35 Vojtěch Dvořák (O)000
38 Miroslav Šimoník (U)101
39 Jan Procházka (U)000
40 Radek Novotný (O)011
41 Filip Kozák (U)000
46 Filip Konstant (U)112
55 Alex Dokládal (O)000
57 Ondřej Kos (U)000
70 Lukáš Dvořák (O)101
79 Martin Karpíšek (U)213
85 Tomáš Vejmělka (O)000
88 Kryštof Indruch (U)011
95 Jakub Ruč (U)000
97 Michal Konrád (U)101
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Gurkovský - trenér
Jiří Gurkovský - vedoucí
Sladký Tomáš (09.08.1986) - licence C - trenér
Gurkovský Václav (17.02.1993) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Roman Janda - trenér
Roman Janda - vedoucí
Menšík Jan (03.09.1997) - licence C - asistent trenéra
Jakub Ondračka - lékař