STATISTIKA UTKÁNÍ
DomácíHosté
FbC Hradec Králové neděle 08.03.2020; SH Předměřice n. L.ACEMA Sparta Praha UNYP
1počet diváků: 10219
začátek 15:30; konec 17:30
Utkání: 8XJ12019/2020-P136; 2. kolo; CE soutěž juniorů
části: 1:8, 0:4, 0:7, střely na branku: 25:36
rozhodčí: Trung Nguyen Duc, Ondráček Daniel
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
81 Michal Martinek (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
93 Ondřej Hurt (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část19:55-32 Filip Čáp81 Michal Martinek
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část01:14-93 Ondřej Hurt
2.1. část08:22-3 Michael Řehák88 Vojtěch Krupička
3.1. část09:23-93 Ondřej Hurt25 Ondřej Pelech
4.1. část12:08-7 Lukáš Dubský3 Michael Řehák
5.1. část12:18-87 Jan Vochyán15 Matyáš Velc
6.1. část16:58-93 Ondřej Hurt
7.1. část17:47-15 Matyáš Velc46 Vilém Kavan
8.1. část19:17-3 Michael Řehák87 Jan Vochyán
9.2. část00:37-6 Adam Kuchynka46 Vilém Kavan
10.2. část08:18PP74 Adam Kocián5 Lukáš Kašpar
11.2. část16:37-46 Vilém Kavan15 Matyáš Velc
12.2. část17:40-3 Michael Řehák74 Adam Kocián
13.3. část03:52EN75 Martin Dolejš15 Matyáš Velc
14.3. část05:14EN26 Jan Kos93 Ondřej Hurt
15.3. část05:33-75 Martin Dolejš7 Lukáš Dubský
16.3. část08:09EN93 Ondřej Hurt5 Lukáš Kašpar
17.3. část08:44-7 Lukáš Dubský
18.3. část14:19-4 Daniel Fišer15 Matyáš Velc
19.3. část19:59-93 Ondřej Hurt
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část06:3697 Vojtěch Nosek2901 sekání
2.2. část09:4117 Radim Kunart2903 nadzvedávání hokejky
3.2. část14:0776 Mikuláš Ryba2902 blokování hokejky
4.3. část10:3872 Martin Brejtr2901 sekání
5.3. část19:347 Dominik Jarka2911 bránění ve hře
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část11:506 Adam Kuchynka2903 nadzvedávání hokejky
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
69 Ondřej Bárta114763.6421:13
74 Jan Charouz25121352.0038:47
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Ondřej Pelech2512496.0060:00
64 Roman Nový000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
7 Dominik Jarka (O)000
17 Radim Kunart (U)000
30 Štěpán Heger (U)000
32 Filip Čáp (O)101
33 Radek Zezulka (U)000
44 Lukáš Ranný (U)000
46 Tomáš Maršál (U)000
50 Karel Ponča (U)000
62 Ondřej Koleník (U)000
72 Martin Brejtr (U)000
76 Mikuláš Ryba (U)000
77 David Krása (O)000
80 Lukáš Klouček (U)000
81 Michal Martinek (U)011
86 Patrik Strejcius (O)000
97 Vojtěch Nosek (U)000
98 Filip Nerad (U)000
HRÁČIGAPTS
3 Michael Řehák (U)314
4 Daniel Fišer (U)101
5 Lukáš Kašpar (U)022
6 Adam Kuchynka (O)101
7 Lukáš Dubský (U)213
14 Kryštof Sedláček (U)000
15 Matyáš Velc (U)145
26 Jan Kos (U)101
46 Vilém Kavan (U)123
62 Jan Linhart (U)000
74 Adam Kocián (U)112
75 Martin Dolejš (U)202
80 Daniel Šterbák (U)000
87 Jan Vochyán (U)112
88 Vojtěch Krupička (O)011
93 Ondřej Hurt (U)516
98 Jan Josef Brychta (U)000
REALIZAČNÍ TÝM
David Heger - trenér
David Heger - vedoucí
Pokorný Tomáš (27.01.1992) - licence B - trenér
Žižka Jeroným (05.05.1987) - licence C - asistent trenéra
REALIZAČNÍ TÝM
Jaroslav Berka - trenér
David Hendrich - vedoucí