STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC ČPP OSTRAVAsobota 12.09.2020; ČPP Aréna OstravaPanthers Praha
10počet diváků: 793
začátek 17:00; konec 18:48
Utkání: 8XW1-A003; 1. kolo; Extraliga žen
části: 3:2, 4:0, 3:1, střely na branku: 37:18
rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš
delegát: Šimíček Jiří; známka: 6
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
9 Veronika Rybičková (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
48 Tereza Syslová (O)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:18-88 Kristína Hudáková66 Michaela Mlejnková
2.1. část13:14-88 Kristína Hudáková66 Michaela Mlejnková
3.1. část16:35-88 Kristína Hudáková10 Denisa Kotzurová
4.2. část05:46-6 Karin Vavrečková23 Andrea Pastušková
5.2. část18:30-44 Michaela Středulová9 Veronika Rybičková
6.2. část18:50-88 Kristína Hudáková66 Michaela Mlejnková
7.2. část19:33-23 Andrea Pastušková7 Malwina Zagórska
8.3. část09:50-44 Michaela Středulová9 Veronika Rybičková
9.3. část15:54-66 Michaela Mlejnková11 Vendula Schindlerová
10.3. část16:52-27 Nela Škopková7 Malwina Zagórska
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část06:24-13 Anežka Slaná76 Markéta Žbánková
2.1. část11:52-13 Anežka Slaná19 Anna Bartušková
3.3. část11:16-39 Lenka Zelingerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část08:416 Karin Vavrečková2920 hra rukou
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.2. část01:0499 Petra Šusterová2901 sekání
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
75 Veronika Tomšová1831583.3360:00
91 Jana Dupčáková000000:00
3 Martina Schoupalová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
30 Kristýna Horňáková37102772.9760:00
1 Eliška Egertová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Markéta Vrlíková (U)00018:231805
6 Karin Vavrečková (O)10122:442010
7 Malwina Zagórska (U)02220:101821
9 Veronika Rybičková (U)02217:031912
10 Denisa Kotzurová (U)01118:571924
11 Vendula Schindlerová (U)01117:231814
12 Natálie Hurníková (U)00018:051912
19 Sandra Kostková (U)00000:0000
23 Andrea Pastušková (U)11223:192041
27 Nela Škopková (U)10122:582121
29 Michaela Klvaňová (U)00000:49100
32 Alena Zuzaníková (U)00020:462012
34 Veronika Káčová (U)00020:462041
44 Michaela Středulová (U)20219:201852
66 Michaela Mlejnková (U)13421:061964
88 Kristína Hudáková (U)40418:051874
97 Kristýna Pospíšilová (O)00018:051902
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
9 Lucie Retová (U)00015:20201-3
13 Anežka Slaná (U)20222:23254-1
18 Dominika Tůmová (U)00023:31230-3
19 Anna Bartušková (U)01129:24311-4
21 Lucie Florianová (O)00027:49311-3
28 Adéla Vlčková (U)00028:41320-3
36 Viktorie Novotná (U)00019:29231-1
39 Lenka Zelingerová (U)10117:57223-3
48 Tereza Syslová (O)00031:14311-4
57 Jitka Ludvíková (O)00016:34200-3
66 Tereza Pitterlingová (U)00021:35210-3
76 Markéta Žbánková (U)01122:20254-1
99 Petra Šusterová (U)00022:24212-3
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Robenek - trenér
Václav Jurečka - vedoucí
Pasecký Luděk (09.12.1983) - licence B - asistent trenéra
Špavelko Dominik - kustod
REALIZAČNÍ TÝM
Pavel Skazko - trenér
Jaroslav Jelínek - vedoucí
Máčala Marek (12.06.1999) - licence C - trenér
Škvorová Eliška (01.03.1995) - licence D - fyzioterapeut