STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FBC 4CLEAN Česká Lípasobota 12.09.2020; SH Česká LípaFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4počet diváků: 1056
začátek 19:00; konec 20:59
Utkání: 8XM1-A005; 1. kolo; Livesport Superliga
části: 0:1, 2:1, 2:4, střely na branku: 12:31
rozhodčí: Pangerl František, Šedivý Jiří
delegát: Černý Petr; známka: 5
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
1 Jan Dvořák (G)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
25 Tom Ondrušek (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část09:27-84 Jiří Vlček50 Štěpán Slaný
2.2. část18:53-26 Jan Hřebřina8 Oldřich Jireček
3.3. část16:19-8 Oldřich Jireček84 Jiří Vlček
4.3. část16:36-88 Jaromír Ekl50 Štěpán Slaný
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část08:37-25 Tom Ondrušek21 Marek Vávra
2.2. část01:50-99 Michal Strnad87 Jiří Koutný
3.3. část04:31-9 Ondřej Mikeš4 Daniel Maxa
4.3. část11:01PP9 Ondřej Mikeš25 Tom Ondrušek
5.3. část14:39-21 Marek Vávra26 Tomáš Sýkora
6.3. část19:16-25 Tom Ondrušek21 Marek Vávra
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.1. část12:3555 Jakub Jirsa2911 bránění ve hře
2.3. část09:4077 Radek Krajcigr2909 hrubost
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
97 Lukáš Chyna101100.0000:01
1 Jan Dvořák3062480.0059:15
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Vojtěch Šimůnek124866.6760:00
22 Karel Pergler000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
7 Tomáš Novák (O)00025:38270-1
8 Oldřich Jireček (U)11216:442211
9 Marek Dzierža (U)00003:35300
12 Lukáš Mlejnek (O)00025:002711
19 Petr Procházka (U)00001:0710-1
20 Antonín Stárek (O)00011:421400
21 Albert Kouba (U)00000:0000
23 Tomáš Kadlec (O)00027:39330-1
26 Jan Hřebřina (U)10119:202430
27 Jakub Karel (U)00022:172300
29 Ondřej Kopič (U)00016:39170-2
40 Jan Petříček (O)00000:0000
50 Štěpán Slaný (O)02228:17322-2
55 Jakub Jirsa (U)00017:27190-2
66 Daniel Štěrba (O)00017:43191-1
77 Radek Krajcigr (U)00022:50231-2
84 Jiří Vlček (U)11215:232011
88 Jaromír Ekl (U)10126:02242-1
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Daniel Maxa (U)01121:522611
9 Ondřej Mikeš (U)20224:582831
10 Ondřej Plíhal (U)00001:57210
11 Šimon Doubek (O)00011:411200
14 Ondřej Vošta (U)00020:50251-1
15 Tomáš Vávra (O)00000:0000
21 Marek Vávra (U)12324:582821
25 Tom Ondrušek (U)21324:582851
26 Tomáš Sýkora (O)01124:582811
27 Martin Řezáč (U)00020:50253-1
32 Martin Koutný (U)00014:121401
65 Jiří Bauer (O)00026:272561
77 Daniel Eremiáš (U)00011:411230
87 Jiří Koutný (U)01123:212750
88 Jiří Lebeda (U)00012:151201
95 Michal Podhráský (O)00020:50250-1
99 Michal Strnad (O)10114:121411
REALIZAČNÍ TÝM
Petr Kopta - trenér
Petr Kopta - vedoucí
Hochmut Jaroslav - fyzioterapeut
REALIZAČNÍ TÝM
David Podhráský - trenér
Karel Myšák - vedoucí
Šindelář Milan (17.05.1973) - licence B - asistent trenéra
Štegl Adam - asistent trenéra
Tvrdík Jiří - fyzioterapeut