STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
FAT PIPE FLORBAL CHODOVneděle 13.09.2020; SH Jižní MěstoFBS Olomouc
6počet diváků: 773
začátek 18:30; konec 20:25
Utkání: 8XW1-A005; 1. kolo; Extraliga žen
části: 0:1, 5:0, 1:2, střely na branku: 29:16
rozhodčí: Rousek David, Sochůrek Ondřej
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
92 Vanessa Rebecca Keprtová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
11 Karolína Sigmundová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.2. část01:00-92 Vanessa Rebecca Keprtová97 Eliška Chudá
2.2. část06:25-2 Adriana Hýsková88 Adéla Jůzová
3.2. část09:56-79 Tereza Hanzlíková2 Adriana Hýsková
4.2. část16:03-92 Vanessa Rebecca Keprtová97 Eliška Chudá
5.2. část19:28-71 Kristína Belicová79 Tereza Hanzlíková
6.3. část14:48-33 Kristýna Lechnerová64 Adéla Polívková
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:52-33 Eliška Pešavová11 Karolína Sigmundová
2.3. část02:42-11 Karolína Sigmundová5 Eva Řeháková
3.3. část14:22-18 Denisa Ondáková24 Tereza Reimerová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
83 Hana Ranochová1631381.2560:00
37 Jana Christianová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
25 Martina Franková2962379.3160:00
91 Michaela Juráková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
2 Adriana Hýsková (U)11215:582131
3 Karolína Suchá (U)00024:052910
11 Marie Havlíčková (O)00019:572621
14 Ivana Vachovcová (U)00017:542411
22 Patricie Suchanová (U)00012:591800
32 Monika Škorpová (U)00014:522102
33 Kristýna Lechnerová (U)10124:052940
35 Hana Chaloupková (U)00009:05820
64 Adéla Polívková (U)01124:212710
71 Kristína Belicová (U)10121:082621
79 Tereza Hanzlíková (U)11221:032550
85 Natálie Balková (O)00023:062720
88 Adéla Jůzová (U)01116:162021
92 Vanessa Rebecca Keprtová (U)20218:552531
97 Eliška Chudá (U)02220:182601
99 Klára Pabiánová (U)00015:582111
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
5 Eva Řeháková (U)01124:232302
6 Eva Barvíková (U)00017:11232-3
9 Veronika Rozenbergová (U)00010:021211
11 Karolína Sigmundová (U)11220:562131
15 Pavla Pejzlová (U)00027:54320-5
18 Denisa Ondáková (U)10118:44243-1
21 Kateřina Peterková (U)00019:38223-3
24 Tereza Reimerová (U)01122:11260-1
28 Anna Němcová (U)00000:0000
29 Barbora Soušková (U)00005:1980-1
33 Eliška Pešavová (U)10123:492311
42 Adéla Střídová (U)00000:0000
44 Martina Pejzlová (U)00022:582600
48 Darina Axmannová (U)00030:043202
82 Veronika Divišová (U)00009:17120-1
85 Andrea Palinková (U)00027:22322-5
86 Michaela Kacelová (U)00020:12251-2
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš Procházka - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Novák Robert (24.08.1983) - licence B - trenér
Frantíková Daniela - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Dagmar Sigmundová - trenér
Radek Řehák - vedoucí
Řehák Radek (10.01.1980) - licence D - asistent trenéra