STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
Bulldogs Brnosobota 12.09.2020; SH SportPoint Brno1. SC TEMPISH Vítkovice
0počet diváků: 789
začátek 18:00; konec 19:42
Utkání: 8XW1-A004; 1. kolo; Extraliga žen
části: 0:2, 0:4, 0:3, střely na branku: 11:53
rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej
delegát:
NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ
HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍ
14 Tereza Halaštová (U)
HRÁČ UTKÁNÍ HOSTŮ
3 Michaela Šponiarová (U)
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část09:48-3 Michaela Šponiarová48 Eliška Planková
2.1. část17:52-71 Vendula Maroszová4 Michaela Kubečková
3.2. část08:21-8 Dominika Buczek15 Lenka Lenčéšová
4.2. část12:39-3 Michaela Šponiarová9 Lenka Novotná
5.2. část18:42-42 Lina Hägg71 Vendula Maroszová
6.2. část19:28-3 Michaela Šponiarová48 Eliška Planková
7.3. část02:26-3 Michaela Šponiarová22 Sára Seevaldová
8.3. část05:20-48 Eliška Planková22 Sára Seevaldová
9.3. část19:31-42 Lina Hägg4 Michaela Kubečková
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
1.3. část07:568 Michaela Žáková2901 sekání
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
85 Sabina Dvořáčková5394483.0260:00
11 Markéta Marková000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
37 Nikola Příleská11011100.0060:00
21 Viktorie Karasová000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
4 Petra Hložanková (U)00027:46300-3
5 Veronika Pohlodková (U)00003:15300
8 Michaela Žáková (U)00025:46292-4
12 Kateřina Knotková (U)00005:4360-2
14 Tereza Halaštová (U)00027:31293-3
21 Tereza Pešková (U)00027:01290-3
22 Tereza Šípková (U)00022:58242-3
23 Yvona Dostálová (U)00024:52291-4
27 Aneta Koláčková (U)00028:30290-3
28 Anna Machálková (U)00007:1480-2
34 Marie Grufíková (U)00005:4460-2
44 Eliška Hroudná (O)00006:1170-2
49 Petra Krejčíková (U)00026:03300-4
60 Andrea Plavcová (U)00006:4571-2
88 Nikol Hunkařová (U)00003:15300
89 Linda Detková (U)00024:43291-4
92 Nikola Domonkosová (U)00024:43291-4
HRÁČIGAPTSMINSftS+/-
3 Michaela Šponiarová (U)40421:062195
4 Michaela Kubečková (U)02219:551813
7 Zuzana Halfarová (O)00018:592001
8 Dominika Buczek (U)10120:162081
9 Lenka Novotná (U)01118:552115
10 Denisa Ferenčíková (U)00022:061913
15 Lenka Lenčéšová (U)01118:592001
22 Sára Seevaldová (U)02219:492245
26 Barbora Husková (U)00021:062185
32 Nikola Liberdová (U)00005:23600
42 Lina Hägg (U)20222:0619103
48 Eliška Planková (U)12318:552145
55 Denisa Hyršová (U)00013:361401
71 Vendula Maroszová (U)11219:551823
77 Zuzanna Krzywak (U)00018:592041
99 Alexandra Glasová (U)00019:551813
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Uher - trenér
Jiří Uher - vedoucí
Zdráhal Ivo - asistent trenéra
Hlinský Tomáš - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jiří Velecký - trenér
Veronika Enenkelová - vedoucí
Theimerová Lucie - ostatní