STATISTIKA UTKÁNÍ | Přehled střel
DomácíHosté
TJ JM Chodovúterý 21.01.2014; SC SLUNETA Ústí n./LHerbadent Praha 11 SJM
4počet diváků: 5427
začátek 17:00; konec 19:09
Utkání: 8XWP2013/2014-6A01; 6. kolo; Pohár České pojišťovny žen 2013
části: 2:1, 0:0, 2:6, střely na branku: 18:29
rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin
delegát: Hora Radek; známka: 7
PŘEHLED BRANEK
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část05:51-13 Dominika Steinbachová24 Jana Vávrová
2.1. část16:19-25 Lucie Paulovičová10 Anna Dvořáková
3.3. část01:42-24 Jana Vávrová10 Anna Dvořáková
4.3. část19:28-24 Jana Vávrová85 Kristýna Bachmaierová
#ČÁSTČASTYPSTŘELECASISTENCE
1.1. část02:43-5 Eliška Krupnová68 Martina Kleinová
2.3. část00:43-29 Tamara Hašová6 Anet Jarolímová
3.3. část06:04-16 Tereza Urbánková8 Amanda Nordin
4.3. část07:25-5 Eliška Krupnová3 Tereza Pilíková
5.3. část11:15-6 Anet Jarolímová12 Magdalena Klímová
6.3. část12:40-5 Eliška Krupnová9 Kristýna Matoušová
7.3. část18:56-16 Tereza Urbánková6 Anet Jarolímová
PŘEHLED VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
#ČÁSTČASHRÁČTMTREST
ŽÁDNÉ VYLOUČENÍ
STATISTIKY BRANKÁŘŮ
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
31 Kristýna Provázková2972275.8660:00
39 Kristýna Klabanová000000:00
BRANKÁŘPSOGZÁKROKŮÚS%MIN
51 Jana Velčická1841477.7860:00
30 Kristýna Horňáková000000:00
STATISTIKY HRÁČŮ
HRÁČIGAPTS
6 Eliška Hofmanová (O)000
7 Zuzana Tučková (U)000
10 Anna Dvořáková (O)022
11 Jana Lacková (U)000
13 Dominika Steinbachová (U)101
17 Gabriela Tožičková (O)000
19 Nikola Mrázková (O)000
20 Nikola Kuchařová (O)000
21 Nina Kodhajová (U)000
22 Martina Řepková (U)000
23 Kristýna Jiříčková (U)000
24 Jana Vávrová (U)213
25 Lucie Paulovičová (U)101
33 Petra Beránková (U)000
46 Zuzana Svobodová (U)000
56 Denisa Matoušková (U)000
69 Barbora Polívková (U)000
85 Kristýna Bachmaierová (O)011
HRÁČIGAPTS
3 Tereza Pilíková (U)011
5 Eliška Krupnová (U)303
6 Anet Jarolímová (U)123
7 Martina Skořepová (U)000
8 Amanda Nordin (U)011
9 Kristýna Matoušová (O)011
10 Barbora Sádková (U)000
12 Magdalena Klímová (U)011
14 Denisa Billá (O)000
16 Tereza Urbánková (U)202
17 Nikola Šrámková (U)000
22 Markéta Horejšová (U)000
23 Dominika Kubišová (U)000
27 Dominika Podhráská (U)000
29 Tamara Hašová (U)101
66 Alexandra Ferencová (U)000
68 Martina Kleinová (U)011
REALIZAČNÍ TÝM
Michaela Marešová - trenér
Lenka Lačňáková - vedoucí
Muras Jiří - asistent trenéra
Žitná Blanka - ostatní
David Zdeněk - ostatní
REALIZAČNÍ TÝM
Jakub Mareš - vedoucí
Šteglová Markéta - trenér
Zavadilová Alena - ostatní
Hejret Daniel - ostatní
Ryšávková Andrea - ostatní