Kalendář akcí
Filtr: řídící orgán: typ: od:do:
Výpis akcí
čas
řídící orgán
město
další informace
 
Školení rozhodčích licence N
18.9.2017
16.9.2017
Školení rozhodčích - nováčci
18:00
PHaSC
Praha 4
 
Seminář PP3 - Financování a dotace
14.3.2019
12.3.2019
Seminář vzdělávání oddílů
17:00
CE
Brno 39
 
Losovací aktiv
24.6.2019
3.5.2019
Losovací aktiv
18:00
HKaPA
Hradec Králové 4
 
Losovací aktiv region 1
24.6.2019
23.6.2019
Losovací aktiv
18:00
KVaPL
Plzeň 26
 
Jednání KRD JMaZL 06/2019
25.6.2019
24.6.2019
Jednání odborné komise
19:00
JMaZL
Brno 39
 
Jednání regionální KRD
27.6.2019
27.6.2019
Jednání odborné komise
16:00
VYaJC
Jihlava 1
 
P. Brus - Struktura hry a herní systémy
27.6.2019
26.6.2019
Seminář trenérů
17:30
OLaMS
Rožnov pod Radhoštěm
 
Reprezentační soustředění
28.6.2019
19.12.2018
Reprezentační akce
19:00
CE
Hostivice
 
Reprezentační soustředění
12.7.2019
19.12.2018
Reprezentační akce
17:00
CE
Hostivice
 
Czech open
8.8.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Praha 5
 
Školení celostátních rozhodčích
17.8.2019
16.8.2019
Školení rozhodčích
10:00
CE
Brno 2
 
Školení celostátních rozhodčích
24.8.2019
23.8.2019
Školení rozhodčích
10:00
CE
Brno 2
 
Školení celostátních delegátů
24.8.2019
23.8.2019
Školení delegátů
10:00
CE
Brno 2
 
Závěrečná zkouška licence B - 2018/2019
27.8.2019
24.8.2019
Školení trenérů
17:00
CE
Praha 4
 
Závěrečná zkouška licence B - 2018/2019
27.8.2019
24.8.2019
Školení trenérů
19:00
CE
Praha 4
 
Závěrečná zkouška licence B - 2018/2019
28.8.2019
24.8.2019
Školení trenérů
16:00
CE
Brno 39
 
Závěrečná zkouška licence B - 2018/2019
28.8.2019
24.8.2019
Školení trenérů
18:30
CE
Brno 39
 
Závěrečná zkouška licence B - 2018/2019
29.8.2019
24.8.2019
Školení trenérů
17:00
CE
Praha 4
 
Závěrečná zkouška licence B - 2018/2019
29.8.2019
24.8.2019
Školení trenérů
19:00
CE
Praha 4
 
Školení trenérů licence C
30.8.2019
15.8.2019
Školení trenérů
16:30
KVaPL
Karlovy Vary 1
 
Školení trenérů licence D
1.9.2019
15.8.2019
Školení trenérů - nováčci
09:00
KVaPL
Karlovy Vary 1
 
Polish Open
5.9.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Zahraničí
 
Reprezentační soustředění
5.9.2019
 
Reprezentační akce
13:00
CE
Teplice 1
 
3 nations
6.9.2019
 
Reprezentační akce
09:45
CE
Zahraničí
 
Reprezentační soustředění
6.9.2019
 
Reprezentační akce
15:00
CE
Hostivice
 
Školení trenérů licence B
14.9.2019
4.4.2019
Školení trenérů
09:00
CE
Nymburk 1
 
Tour de Club - Sokolov
19.9.2019
18.6.2019
Tour de Club
17:00
KVaPL
Sokolov
 
Školení trenérů licence B
20.9.2019
4.4.2019
Školení trenérů
09:00
CE
Nymburk 1
 
EFT Česko, Praha
17.10.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Praha 1
 
EFT Česko, Praha
17.10.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Praha 1
 
EFT Finsko
6.11.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Zahraničí
 
EFT Finsko
6.11.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Zahraničí
 
Reprezentační soustředění
1.12.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Zahraničí
 
Mistrovství světa
5.12.2019
 
Reprezentační akce
08:00
CE
Zahraničí
 
Reprezentační soustředění
6.12.2019
 
Reprezentační akce
15:00
CE
Ostrava 2
 
Školení trenérů licence B
14.5.2020
4.4.2019
Školení trenérů
09:00
CE
Praha 6
 
Školení trenérů licence B
28.5.2020
4.4.2019
Školení trenérů
09:00
CE
Praha 6